DE Jobs

Search from over 2 Million Available Jobs, No Extra Steps, No Extra Forms, Just DirectEmployers

Job Information

Kuehne+Nagel Asystent Spedytora Drogowego in Sosnowiec, Poland

Chcesz pracować w firmie, która jest liderem branży logistycznej? Oferujemy Tobie współpracę na umowę zlecenie z najlepszymi specjalistami w tej dziedzinie.

Opis stanowiska

Niezależnie czy masz za sobą pierwsze doświadczenia w pracy, czy dopiero zaczynasz, współpraca z nami umożliwi rozwój Twojej kariery. Zadania, które zostaną Ci powierzone, będą wymagały współpracy z innymi działami, dzięki czemu poznasz funkcjonowanie branży logistycznej od środka. Jeśli jesteś osobą otwartą na poznawanie nowych rzeczy, lubisz zmiany i zdecydowane działanie dołącz do naszego zespołu!

Zadania i obowiązki

  • Udział w planowaniu dystrybucji przesyłek

  • Kontakt mailowy i telefoniczny z innymi oddziałami KN oraz przewoźnikami i kierowcami

  • Raportowanie statusów przesyłek

  • Wsparcie w obsłudze dokumentacji spedycyjnej

  • Pomoc w realizacji codziennych zadań z zakresu spedycji drogowej

Wymagane doświadczenie

  • Status studenta oraz dyspozycyjność 40 h tygodniowo

  • Gotowość do pracy zmianowej (oferujemy zmiany w przedziałach: 6-14 | 14-22 )

  • Pozytywne podejście do nowych rzeczy i ciągłego rozwoju

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Dlaczego warto do nas dołączyć

Oferujemy Tobie perspektywę zatrudnienia w wiodącej firmie logistycznej z ponad stuletnią tradycją. Będziesz pracować w doświadczonym i wspierającym się zespole.

Kuehne + Nagel is an equal employment/affirmative action employer. If you require an accommodation for any part of the online application process due to a disability, please contact the Employee Services HR Help Desk at 1-800-267-1326 during the hours of 8:00am - 5:00pm EST; Monday through Friday or via e-mail at: HR.helpdesk@kuehne-nagel.com with the nature of your request. We will answer your inquiry within 24 hours.

DirectEmployers